در

واکنش هواداران بایرن به جنجال‌های بازی هوفنهایم :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1671652/50

زمان: 12:52  
1398/12/11

بازدید: 4,904هواداران بایرن مونیخ با انتشار بیانیه‌ای از اقدام گروهی از هواداران این باشگاه در بازی مقابل هوفنهایم به شکل اصولی دفاع کرده ولی گفتند که با کلماتی که در بنرهای هواداران بایرن نوشته شده بوده موافق نیستند.

به گزارش “ورزش”، بعد از جنجال‌های شدید در جریان دیدار دو تیم بایرن مونیخ و هوفنهایم که به توقف موقتی بازی انجامید و در طی آن گروهی از هواداران بایرن با به نمایش گذاشتن بنرهایی توهین‌آمیز به شعار دادن علیه دتمار هوپ مالک باشگاه هوفنهایم پرداختند، اصلی‌ترین سازمان هواداری بایرن مونیخ موسوم به زودکوره مونشن در وبسایت خود بیانیه‌ای منتشر کرد و ضمن اعلام مخالفت با کلماتی که در این بنرها نوشته شده بود، از اقدام هواداران بایرن به صورت اصولی حمایت کرد.

 

در بیانیه هواداران بایرن مونیخ آمده است:” ما لزوما با کلماتی که در بنرها استفاده شده موافق نیستیم ولی ما چاره دیگری نداشتیم چون این تنها راهی بود که می‌توانستیم توجه‌ها را به نظرات مهم خودمان جلب کنیم”.

 

واکنش هواداران بایرن به جنجال‌های بازی هوفنهایم :: ورزش

 

بعد از توقف موقت بازی که دو بار توسط داور انجام شد دو تیم دوباره به زمین برگشتند ولی در 13 دقیقه بازی تنها به پاس دادن توپ به یکدیگر ادامه دادند و بازی را به  شکل نمادین به پایان بردند. در این دقایق کارل هاینتس رومینیگه رئیس باشگاه بایرن مونیخ در کنار خط زمین ایستاده و بازیکنان دو تیم را تشویق می‌کرد.

 

در بخش دیگری از بیانیه هواداران بایرن آمده:” ما در بازی مقابل هوفنهایم در بنرهایمان از کلمه‌ای استفاده  کردیم که به شدت توهین‌آمیز بود. این زبانی نیست که ما معمولا از آن استفاده می‌کنیم ولی این قبیل کلمات در یک بازی فوتبال بارها به کار گرفته می‌شود. هواداران بوروسیا دورتموند می‌توانند شهادت بدهند که چه آنها و چه ما در گذشته توهین‌های زیادی روی سکوها به هم کرده‌ایم. ولی علت استفاده از این کلمه این بوده که توجه‌ها هر چه بیشتر به مدلی جلب شود که باشگاه هوفنهایم و مالکش دتمار هوپ در پیش گرفته و ما آن را برای فوتبال آلمان مضر می‌دانیم”.

 

 

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
آمریکا در پی گسترش ویروس کرونا ورود ایرانیان را محدود کرد | جهان | DW

آمریکا در پی گسترش ویروس کرونا ورود ایرانیان را محدود کرد | جهان | DW (www.dw.com)

ترامپ از دیدار با رهبران طالبان در آینده نزدیک خبر داد | جهان | DW

ترامپ از دیدار با رهبران طالبان در آینده نزدیک خبر داد | جهان | DW (www.dw.com)