در

کامبک فوق‌العاده شاگردان الکس‌نوری در دوسلدورف :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، هفته بیست و چهارم بوندسلیگا در حالی پیگیری شد که نگاه فوتبال دوستان ایرانی به شهر دوسلدورف و دیدار تیم فورتونای این شهر با هرتابرلین بود. جایی که شاگردان الکس نوری در مقابل تیم قرمزوسفیدپوش آلمان قرار گرفتند و یک نتیجه عجیب را در نیمه اول تجربه کردند؛ باخت سه بر صفر!

 

شکست سه گله برای مربی ایرانی در حالی رقم خورد که شاگردان او هفته گذشته باخت ۵-۰ را در مقابل کلن متحمل شدند و اگر بدر نیمه دوم دست به معجزه نمی‌زدند، باتوجه به شکست مقابل تیم رده پایینی فورتونا دوسلدورف، اخراج الکس نوری قطعی بود.

 

دستیار بورگان کلینزمن که دوباره به عنوان مربی موقت، هدایت یک تیم در بوندسلیگای یک را برعهده گرفته، در ابتدای نیمه دوم ماریوس وولف بازیکن سابق دورتموند و مکسیمیلیان میتلسدت را به میدان آورد و همین تعویض ها، تغییر در نتیجه را استارت زدند.

 

کامبک فوق‌العاده شاگردان الکس‌نوری در دوسلدورف :: ورزش

 

اشتباه اریک تومی باعث شد تا گل نخست برای هرتابرلین در دقیقه ۶۴ رقم بخورد. دو دقیقه بعد یک حمله سریع و پاس بازیکن تعویضی ماریوس وولف، زمینه ساز گل دوم شد؛ این بار متئوس کونا دروازه را گشود.

 

بعد از گل، اوه روسلر سرمربی دوسلدورف دو تعویض انجام نداد و کاملا احساس خطر کرد اما این تغییرات مانع از کامبک هرتابرلین نشد. در حالی که هواداران حاضر در استادیوم مرکور اسپیل‌آرنا با نگرانی تیم خود را تشویق می‌کردند، پیاتک از روی نقطه پنالتی دروازه فلوریان کاستن مایر را باز کرد و گل سوم را به ثمر رساند.

 

کامبک فوق‌العاده شاگردان الکس‌نوری در دوسلدورف :: ورزش

 

در ادامه بازی الکس نوری که تحت فشار شدید رسانه ها و هواداران این تیم برلینی قرار داشت، موفق به کنترل اوضاع شد و یک امتیاز ارزشمند را از بازی خارج از خانه به دست آورد و وضعیت این تیم در جدول را هم ثبات بخشید‌. هرتابرلین با ۲۷ امتیاز اکنون سیزدهم است.

 

شاید هواداران تیم هرتا انتظار داشتند تیم محبوبشان فورتونا دوسلدورف را شکست دهد اما لاوکه به وضعیت چند وقت اخیر این تیم و همچنین شکست سه گله در یک نیمه، کار بازیکنان و کادرفنی این تیم در نیمه دوم و ثبت کامبک خارج از خانه، قابل قبول خواهد بود و شاید در آینده الکس نوری در بوندس لیگا هم اثر بگذارد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
فروش پنهانی نفت کوره ایران توسط عراق

فروش پنهانی نفت کوره ایران توسط عراق (www.radiofarda.com)

قطعی شد: کرونا ال‌کلاسیکو را تعطیل نمی‌کند :: ورزش

قطعی شد: کرونا ال‌کلاسیکو را تعطیل نمی‌کند :: ورزش (www.varzesh3.com)