در

گودرزی: جای محمد نوری خالی بود :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.کد خبر: 1671360/4

زمان: 22:08  
1398/12/09

بازدید: 549کاپیتان پارس جنوبی برابر تراکتور نیز این برد را به هواداران تیمش تقدیم کرد و امیدوار است در ادامه فصل موفق به کسب نتایج بهتر شوند.

به گزارش “ورزش”، شهرام گودرزی، بازیکن باتجربه پارس جنوبی که در غیاب نوری با بازوبند کاپیتانی مقابل تراکتور حاضر شده بود، درباره این دیدار گفت: خدا را هزار مرتبه شکر. به سه امتیاز نیاز داشتیم. بازی را خوب شروع کردیم و تاکتیک هایی که کادرفنی خواستند را اجرا کردیم و مهم سه امتیاز بود که به آن رسیدیم.


وی درباره غیبت هواداران این تیم به دلیل شیوع کرونا و ممنوعیت گفت: اینکه هواداران نبودند واقعا جای شان در این دیدار خانگی خالی بود. آنها خیلی ما را حمایت می کردند و به آنها نیاز داشتیم. اما موضوع سلامتی آنها اهمیت دارد و البته باید فکری به حال بازیکنان نیز کرد.


گودرزی درباره بازوبند پارس جنوبی نیز گفت: جای بزرگترهای تیم و محمد نوری، خالقی فر، ابراهیمی خالی بود و من بازوبند را بستم و خوشبختانه به پیروزی هم رسیدیم.

 


بازیکن پارس جنوبی در پایان درباره امیدواری اش برای بقا و تداوم این نتیجه گیری گفت: ما تمرینات مناسبی را داشتیم. کادرفنی جدید اضافه شد و نیاز به زمان دارند تا تاکتیک خودشان را در تیم جا بیندازند. هر چه جلوتر برویم بهتر خواهیم شد. امروز هم عملکرد خوبی داشتیم و با جنگندگی و انگیزه بالا به سه امتیاز رسیدیم.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
چند شنبه با سینا - قسمت 31 – بخش اول

چند شنبه با سینا – قسمت 31 – بخش اول

پمپئو: آمریکا فعلا با ایران در جنگ نیست | ایران | DW

پمپئو: آمریکا فعلا با ایران در جنگ نیست | ایران | DW (www.dw.com)