در

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، منچستریونایتد که در دیدار رفت مقابل بروژ با تساوی 1-1 متوقف شده بود، امشب حریف بلژیکی با نتیجه 5-0 در هم کوبید و راهی مرحله بعد شد. اینتر هم در سن سیرو 2-1 لودوگورتس بلغارستان را از پیش رو برداشت و به جمع 16 تیم پایانی رقابت ها راه پیدا کرد.

منچستریونایتد بازی را هجومی آغاز کرد و می توانست در همان دقایق ابتدایی به گل برسد اما واکنش مینیوله باعث شد تا توپ به تیر دروازه بروژ برخورد کند.

برتری یونایتدها سرانجام در دقیقه 22 نتیجه داد و این تیم صاحب یک ضربه پنالتی شد؛ ضمن اینکه بازیکن حریف هم به دلیل خطای هند عمدی، از بازی اخراج شد. برونو فرناندس پشت ضربه قرار گرفت و بعد از فریب مینیوله، گل اول بازی را به ثمر رساند.

یونایتدها از برتری نفری‌شان استفاده کردند و با حملات بیشتر روی دروازه حریف، در دقیقه 34 به گل دوم رسیدند. روی حرکت خوب فرناندس و ارسال او به پشت مدافعان حریف بود که ماتا صاحب توپ شد و پاس در عرض او را اودیون ایگالو با یک ضربه بغل پا، تبدیل به گل کرد.

فشار حملات یونایتد بعد از این گل هم ادامه پیدا کرد و این تیم در دقیقه 41 به گل سوم رسید. این بار روی حرکت خوب فرد از سمت چپ و پاس رو به عقب او، مک تامینای با یک ضربه بغل پای دقیق، توپ را به گوشه دروازه مینیوله فرستاد و نیمه اول با حساب 3-0 به سود منچستریونایتد به پایان رسید.

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

در نیمه دوم هم منچستریونایتد نمایش بهتری داشت اما این تیم برای رسیدن به گل چهارم تا دقیقه 81 منتظر ماند تا اینکه جسی لینگارد در محوطه جریمه بروژ صاحب توپ شد و پاس رو به عقب او را فِرِد تبدیل به گل کرد.

اما این هم پایان کار نبود و در سومین دقیقه از وقت های تلف شده، فرد گل دوم خود و گل پنجم تیمش را به ثمر رساند. این بار هم روی یک حرکت از سمت چپ و یک پاس عرضی از چونگ بود که فرد با ضربه ای تماشایی، کار را تمام کرد تا شاگردان سولسشر با یک پیروزی پرگل راهی مرحله بعد شوند.

اما اینتر برای پیروزی مقابل لودوگورتس، کمی به دردسر افتاد. ابتدا در دقیقه 25 این تیم میهمان بود که به گل رسید. روی حرکت خوب سیسینیو از سمت راست، سوزا ابتدا با یک تنه، گودین را از جریان بازی خارج کرد و سپس با شوتی تماشایی، توپ را وارد دروازه نرآتزوری کرد.

اما این برتری تنها شش دقیقه پایدار بود و در دقیقه 31، اینتر به گل تساوی رسید.  یک حمله تیمی بود که پاس کریستین اریکسن درون محوطه جریمه به بیراگی رسید و او هم با یک شوت دقیق از زاویه ای نه چندان مناسب، دروازه لودوگورتس را باز کرد.

این نتیجه تا آخرین ثانیه های نیمه اول پابرجا بود تا اینکه در چهارمین دقیقه از وقت های تلف شده، اینتر به گل دوم رسید. روی همکاری خوب لوکاکو و الکسیس سانچس بود که ستاره بلژیکی صاحب موقعیت شد و بعد از اینکه ضربه سر اول او توسط دروازه حریف برگشت داده شد، توپ به طور اتفاقی بار دیگر به سر او برخورد کرد و وارد دروازه شد.

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

صعود منچستریونایتد و اینتر به دور بعد لیگ اروپا :: ورزش

 

در نیمه دوم این اینتری ها بودند که چندین موقعیت خوب دیگر را از دست دادند و در نهایت بازی با همان نتیجه 2-1 به پایان رسید اما به هر حال، این تیم با برتری 4-1 در مجموع دو دیدار راهی مرحله بعد شد.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
Serial Az Sarnevesht Season 2 Episode 28 | سریال جدید از سرنوشت فصل 2 قسمت 28

Serial Az Sarnevesht Season 2 Episode 28 | سریال جدید از سرنوشت فصل 2 قسمت 28

درخشش پورعلی برای توقف تلخ السد و ژاوی (عکس) :: ورزش

درخشش پورعلی برای توقف تلخ السد و ژاوی (عکس) :: ورزش (www.varzesh3.com)