در

میلان 1-1 یوونتوس: هفته بدشانسی روسونری :: ورزش (www.varzesh3.com)

یادداشت‌ها آرا و نظرات نویسندگان خود را بیان می‌کنند و لزوماً بازتاب دیدگاه ایرانیان دیاسپورا نیستند.

به گزارش “ورزش”، شاگردان استفانو پیولی که در ابتدای هفته برتری 2-0 در دربی میلان را با شکست 4-2 عوض کرده بودند، در دیدار امشب هم تا آخرین ثانیه ها با یک گل از حریف پیش بودند اما در نهایت گل کریس رونالدو از روی نقطه پنالتی، کار را به تساوی کشید. 

میلانی ها بازی را بهتر آغاز کردند و در دقایق ابتدایی یکی دو موقعیت نصفه و نیمه روی دروازه حریف ایجاد کردند اما نتوانستند به گل برسند. پس از آن بازیکنان یوونتوس بودند که برای دقایقی ابتکار عمل را در دست گرفتند و در دقیقه 19، روی حرکت خوب رونالدو و پاس او، آرون رمزی صاحب موقعیت شد اما ضربه او به دیبالا که در موقعیت آفساید قرار داشت، برخورد کرد و این فرصت از دست رفت.

سه دقیقه بعد این میلانی ها بودند که تا آستانه باز کردن دروازه حریف پیش رفتند اما ضربه کالابریا را بوفون با واکنشی تماشایی و با یک دست دفع کرد.

در ادامه باز هم این بازیکنان یووه بودند که بیشتر توپ و میدان را در اختیار داشتند اما در دقیقه 29، بار دیگر این میلانی ها بودند که صاحب موقعیت شدند اما باز هم این بوفون بود که مانع از گلزنی آنته ربیچ شد.

چند دقیقه بعد نوبت دوناروما بود که هنر دروازه بانی اش را نشان بدهد و با یک واکنش خوب، مانع از گلزنی کوادرادو شد. بازی در دقایق پایانی متعادل و کم حادثه دنبال شد و در نهایت نیمه اول با تساوی 0-0 به پایان رسید.

نیمه دوم را هم میلان بهتر آغاز کرد و در دقیقه 48، ربیچ با ضربه ای تماشایی، می توانست دروازه یووه را باز کند اما باز هم بوفون مقاومت کرد. برتری میلانی ها ادامه پیدا کرد و در دقیقه 59، روی پاس ربیچ، این زلاتان بود که با یک شوت محکم دروازه حریف را هدف قرار داد ولی بار دیگر بوفون با واکنشی مناسب توپ را به بیرون فرستاد.

اما سرانجام در دقیقه 61، قفل دروازه یووه باز شد.  روی ارسال کاستیخو به محوطه جریمه یووه بود که ربیچ بین مدافعان حریف ضربه نه چندان محکمی زد که به گوشه دروازه بوفون رفت.

بعد از این گل، این یوونتوسی ها بودند که پیش کشیدند و در دقیقه 71، کار برای آنها ساده تر شد. تئو هرناندز که یک کارت زرد داشت، با خطا روی دیبالا در میانه میدان، کارت زرد دوم را دریافت کرد و از بازی اخراج شد و به این ترتیب کار برای یوونتوسی ها راحت تر شد.

تیم میهمان از این برتری نفری استفاده کرد و در دقایق پایانی فشار زیادی روی دروازه میلان وارد کرد و سرانجام در دقیقه 89 صاحب یک ضربه پنالتی شد. روی یک ارسال به مقابل دروازه میلان بود که رونالدو قصد داشت با ضربه برگردان دروازه را باز کند اما توپ به دست کالابریا برخورد کرد. داور بعد از استفاده از VAR، پنالتی را تایید کرد. رونالدو پشت ضربه قرار گرفت و با یک ضربه محکم به وسط دروازه، کار را تمام کرد.

در ثانیه های پایانی اتفاقی رخ نداد و بازی با تساوی 1-1 به پایان رسید.

چه فکر می‌کنید؟

Hero

ارسال شده توسط گروه ورزش

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بارگزاری؛

0
مادر زندانی اهل سنت از جاوید رحمان میخواهد جلوی حکم اعدام فرزندش را بگیرد

مادر زندانی اهل سنت از جاوید رحمان میخواهد جلوی حکم اعدام فرزندش را بگیرد (fa.iran-hrm.com)

گزارش کارشناسان سازمان ملل تایید می‌کند ایران مسئول حمله به مراکز نفتی عربستان است

گزارش کارشناسان سازمان ملل تایید می‌کند ایران مسئول حمله به مراکز نفتی عربستان است (ir.voanews.com)